Interaktywne witryny pojawiły sie już wiele lat temu. Mniej więcej od połowy pierwszej dekady obecnego wieku, twórcy witryn zaczęli coraz wiekszą uwagę przywiązywać do interaktywności stron, co miało na celu zwiększenie zaangażowania po stronie samych użytkowników. W związku z nowym podejściem do funkcji witryn pojawiły się nowe wyzwania dla samych programistów.

W tym czasie zaczęły powstawać biblioteki oraz frameworki, które miały ułatwić te zadania twórcom stron. Niestety nie były one pozbawione wad, ponieważ były one mocno rozbudowane, co utrudniało tworzenie projektów. Po tym początkowym, wyboistym etapie, ktoś w końcu powiedział dość! I w ten sposób powstała mniejsza, lżejsza bibioteka Vue.js którą bez problemu można zaimplementować do mniejszych jak również dużych projektów korporacyjnych.

Vue.js jest biblioteką umożliwiającą dodawanie interaktywnych zachowań na stronie, zwiększa również jej możliwości funkcjonalne.

Szkolenia z Vue.js

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie tej biblioteki? Zapraszamy na szkolenia obejmujące tematykę pracy z Vue.js. Więcej informacji…