Technologia Java to podstawa projektowania niemal każdego rodzaju aplikacji sieciowej — stanowi ogólnoświatowy standard wykorzystywany przy tworzeniu aplikacji dla urządzeń mobilnych, aplikacji wbudowywanych, gier, zawartości i treści internetowych oraz oprogramowania dla przedsiębiorstw.
Została zaprojektowana tak, aby umożliwić programowanie przenośnych, wysoce wydajnych aplikacji dla możliwie najszerszego spektrum platform przetwarzania cyfrowego. Dzięki aplikacjom dostępnym w heterogenicznych środowiskach, firmy mogą dostarczać więcej usług oraz zwiększać produktywność, komunikatywność i współpracę użytkowników końcowych, radykalnie zmniejszając koszty związane z prowadzeniem działalności i utrzymywaniem aplikacji konsumenckich.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej technologii zapraszamy na nasze szkolenia. Więcej

Język JavaScript powstał w 1995 roku. Od tej pory przeszedł swoistą ewolucję. Początkowo ten język obsługiwała jedynie przegladarka Netscape, ale z biegiem czasu zaczęły go obsługoiwac równiez inne przegladarki internetowe. Napisano formalny dokumentopisujący standardy języka – ECMAScript.

To właśnie dzięki JavaScriptowi zawdzięczamy w wiekszości internet w takim stanie jak obecnie – z interaktywnymi aplikacjami, które nie wymagają odświeżania całych stron po każdej czynności.

W pracy z JavaScript korzystamy i prowadzimy szkolenia, również z bibliotek oraz frameworkow takich jak:

PostgreSQL jest według jego twórców najbardziej zaawansowany system zarządzania bazą danych na świecie typu OpenSource. Jest to oczywiście ogromną zaletą ponieważ przy stosowaniu w projektach nie generuje dodatkowych kosztów. SZBD PostgreSQL jako implementacja języka SQL, zawiera w sobie bardzo wiele jego elementów, dodatkowo wprowadza wiele własnych rozszerzeń. Zalety SZBD PostgreSQL widać szczególnie gdy wykorzystujemy go w większych projektach.

Nasza firma należy do grupy „Professional Services to the PostgreSQL community” na obszarze Europy, więcej o nas na stronie Postgresql.

MySQL jest systemem zarządzania relacyjnymi bazami danych opartym na licencji open source. Projekt jest obecnie rozwijany jest przez amerykańską firmę Oracle.

Bardzo dobrze współpracuje z większością popularnych jezyków programowania.MySQL jest często wykorzystywany przy do budowaniu bardzo dynamicznych stron internetowych jednocześnie w połączeniu z PHP i to połączenie niektórzy nazwywają optymalnym. Ten system zarządzania powstał z myślą o szybkości działania stron i aplikacji.

Oracle

Oracle Database zapewnia bardzo wysoki poziom wydajności i skalowalności. Jak zapewniają twórcy jest niezawodna i bardzo bezpieczna. Oracle Database można wykorzystywać zarówno lokalnie, jak i w chmurze. Oracle zapewnia stabilność wersji oraz najdłuższy czas asysty technicznej i udostępniania poprawek do błędów.