Nasza firma należy do grupy „Professional Services to the PostgreSQL community” na obszarze Europy, więcej o nas na stronie Postgresql.

Administracja

Możemy dostarczyć kompleksowe rozwiązania, które zostaną dopasowane do struktury Twojej firmy. W ten sposób zoptymalizujesz swoje koszty, ale nie tylko. Dzięki takiej dywersyfikacji prac, możesz również skupić się na realizacji własnych projektów. Niezależnie od branży lub wielkości Twojej firmy oferujemy szereg planów wsparcia. Pierwszym etapem wspólpracy jest analiza wymagań, w celu zaproponowania najbardziej odpowiedniego trybu wsparcia.

Optymalizacja

Strojenie wydajności: Po sprawdzeniu infrastruktury przy pomocy zautomatyzowanych narzędzi, zalecimy i pomożemy Ci wprowadzić zabiegi poprawiające wydajność bazy danych, biorąc pod uwagę najczęściej używane transakcje. Więcej

Monitoring: Jedno z najgorszych stwierdzeń jakie możesz usłyszeć od użytkownika końcowego, jest to że Twoja usługa ma problemy z przetwarzaniem transakcji. Pomożemy Ci tego uniknąć tej nieprzyjemnej sytuacji, tak abyś zawsze wiedział o dokładnym stanie swoich baz danych.

Backup: Pokażemy Ci różne strategie tworzenia kopii zapasowych, w tym zalety i wady każdej opcji oraz przedstawimy zalecenia w oparciu o poznane potrzeby. Otrzymasz od nas dostosowane wskazówki, jak ustawić i skonfigurować kopie zapasowe, aby nigdy nie stracić danych.

Pomoc w rozwiązywaniu problemów

Jeśli Twoja baza danych zgłasza komunikaty o błędach lub nagle traci wydajność, oferujemy szybką pomoc w rozwiązaniu tych problemów. Nasi experci posiadają conajmniej 10-letnie doświadczenie w naprawianiu tego typu niedogodności.

Migracja danych

Realizujemy transfery baz danych do PostgreSQL w bezpieczny sposób. Staramy się minimalizować najbardziej jak to możliwe, przerwy w działaniu systemu.

Szkolenia

Oferujemy różnorodne kursy poprawiające zrozumienie i praktyczną wiedzę na temat PostgreSQL. Prowadzimy kursy online, a także szkolenia stacjonarne. Nasze kursy szkoleniowe obejmują podstawowe jak również zaawansowane zagadnienia, które są odpowiednie dla administratorów baz danych, architektów i programistów. Więcej o szkoleniach